Možnosti v okolí penziónu | Penzión Korona

Možnosti v okolí penziónu

Mestské divadlo

V susedstve nášho penziónu sa nachádza budova mestského divadla a kina, v ktorom nájdete širokú ponuku kultúrnych zážitkov, zaujímavých podujatí či pútavých filmov.

Množstvo barov

Ak hľadáte miesto, kde sa uvoľníte, prídete na iné myšlienky a načerpáte miestnu atmosféru, odporúčame vám navštíviť niektoré z miestnych barov alebo vinárni.

Reštaurácie a fast food

V okolí penziónu nájdete veľké množstvo stravovacích zariadení so širokou ponukou jedál. Či už ste fanúšikom špecialít šéfkuchára alebo preferujete rýchlo pripravené jedlo, ktoré zjete pri prechádzke mestom, určite si prídete na svoje.

Mestský park

V centre mesta, len niekoľko krokov od nášho penziónu, nájdete miesto, kde sa skĺbila príroda s moderným štýlom parku. V tieni stromov si nielen oddýchnete, ale na detských ihriskách sa vaše deti môžu do sýta vyšantiť.

Kaviarne

V meste nájdete kaviareň takmer na každom rohu. Jednu z nich nájdete aj priamo v budove penziónu. Či už túžite po aróme čerstvej kávy, pokojnej chvíľke pri knihe alebo rozhovore s priateľmi, ste na správnom mieste.

Turistika

Okolie je priam pretkané turistickými trasami a chodníkmi. Tie sú dobre označené a prevedú vás zaujímavosťami celého regiónu. V spojení s dobrou verejnou dopravou sa tak naskytuje jednoduchá možnosť, ako sa dopraviť tam, kam potrebujete.

Športovanie

Šport a zdravý pohyb má v Púchove dlhú tradíciu. V meste sa nachádza množstvo športovísk, fitnes centier, krytá plaváreň ale aj letné kúpalisko či zimný štadión. Mesto je taktiež súčasťou Vážskej cyklomagistrály.

Nemocnica

V blízkosti penziónu nájdete nielen lekárne, ale aj polikliniku s množstvom ambulancií a pohotovosťou.

Príroda

Považie a neďaleké Strážovské vrchy ponúkajú neopakovateľné výhľady z každého kopca či lúky. Objavujte čaro prírody, ktoré je v Púchove na dosah ruky.

Takto hodnotíte naše služby
Kristína L.
Veľmi spokojný pobyt v hoteli. Individuálna registrácia/odhlásenie je možná. Izba bola dobre navrhnutá a pohodlná. Je to jedna chodba s izbami, počas nášho pobytu tu bol príjemný pokoj. V prípade potreby je k dispozícii aj malá kuchynka. Majiteľ nám dokonca dal radu o niektorých nákupných miestach (miestny trh).
Silvia B.
Veľmi milý, príjemný a ústretový majiteľ. Ubytovanie bolo veľmi prijemne, zariadenie v spoločnej kuchynke stačí na krátky pobyt, poloha je super, všetko bolo blízko. V Korone som bola 2 týždne a veľká spokojnosť.
Kimmy
Dobrý pomer kvality a ceny, výborná lokalita blízko centra. Izba bola čistá a útulná. Majiteľ Henrik je veľmi príjemný pán, nápomocný pri akýchkoľvek otázkach. Rozhodne to nebola posledná návšteva.
Emil P.
Penzión blízko centra, ľahká dostupnosť, parkovanie pred vchodom, solídne vybavenie izby, tiché priestory... Raňajky zabezpečené v reštaurácii cez ulicu, cca 30m., s milým a ochotným personálom, príjemné prostredie... Doporučujem navštíviť
Fabio A.
Pre tých, ktorí nemajú 5-hviezdičkové očakávania, môžem povedať, že tento hotel je dobrý a lacný. Nachádza sa priamo v centre Púchova a je určite dobrým kompromisom medzi dátovými službami a zaplatenou cenou Skrátka miesto, ktoré odporúčam každému, kto prechádza týmito končinami.
Milan Z.
Pekný penzión a výborná komunikácia s majiteľom
Borrit B.
Cenovo veľmi výhodné ubytovanie v centre Púchova.
Zuzana H.
Dobrý pomer kvality a ceny...
Karel K.
Vstricne prostredi, tichy penzion. Prijemny osmidenni pobyt.
Andy A.
Pekný útulný penziónik s dobrým vybavením a veselým majiteľom...

Korona D&V, s.r.o.

Štefánikova 828/14
020 01 Púchov
Slovensko

Korona D&V, s.r.o.

Štefánikova 828/14
020 01 Púchov
Slovensko