Ponuka ubytovania | Penzión Korona

Ponuka ubytovania

Jednolôžkové izby
Dvojlôžkové izby
Apartmány

Jednolôžková izba 101

Detail

Dvojlôžková izba s manželskou posteľou 107

Detail

Dvojlôžková izba s manželskou posteľou 106

Detail

Dvojlôžková izba s manželskou posteľou 108

Detail

Dvojlôžková izba s manželskou posteľou 109

Detail

Dvojlôžková izba s oddelenými lôžkami 104

Detail

Dvojlôžková izba s oddelenými lôžkami 105

Detail

Apartmán 102

Detail

Apartmán 103

Detail

Penzión Korona sa nachádza na 1. poschodí polyfunkčného domu priamo v Púchove, neďaleko centra mesta. Ponúka ubytovanie s vlastnou kúpeľňou a bezplatným Wi-Fi v celom objekte. Parkovať môžete na platenom verejnom parkovisku.

Všetky izby a suity v penzióne Korona sú vybavené káblovou TV s plochou obrazovkou, písacím stolom, telefónom a vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom.

Raňajky sa podávajú v reštaurácii vzdialenej približne 20 metrov od budovy. Priamo v budove penziónu môžete navštíviť aj vínnu pivnicu alebo kaviareň s letnou terasou.


Takto hodnotíte naše služby
Kristína L.
Veľmi spokojný pobyt v hoteli. Individuálna registrácia/odhlásenie je možná. Izba bola dobre navrhnutá a pohodlná. Je to jedna chodba s izbami, počas nášho pobytu tu bol príjemný pokoj. V prípade potreby je k dispozícii aj malá kuchynka. Majiteľ nám dokonca dal radu o niektorých nákupných miestach (miestny trh).
Silvia B.
Veľmi milý, príjemný a ústretový majiteľ. Ubytovanie bolo veľmi prijemne, zariadenie v spoločnej kuchynke stačí na krátky pobyt, poloha je super, všetko bolo blízko. V Korone som bola 2 týždne a veľká spokojnosť.
Kimmy
Dobrý pomer kvality a ceny, výborná lokalita blízko centra. Izba bola čistá a útulná. Majiteľ Henrik je veľmi príjemný pán, nápomocný pri akýchkoľvek otázkach. Rozhodne to nebola posledná návšteva.
Emil P.
Penzión blízko centra, ľahká dostupnosť, parkovanie pred vchodom, solídne vybavenie izby, tiché priestory... Raňajky zabezpečené v reštaurácii cez ulicu, cca 30m., s milým a ochotným personálom, príjemné prostredie... Doporučujem navštíviť
Fabio A.
Pre tých, ktorí nemajú 5-hviezdičkové očakávania, môžem povedať, že tento hotel je dobrý a lacný. Nachádza sa priamo v centre Púchova a je určite dobrým kompromisom medzi dátovými službami a zaplatenou cenou Skrátka miesto, ktoré odporúčam každému, kto prechádza týmito končinami.
Milan Z.
Pekný penzión a výborná komunikácia s majiteľom
Borrit B.
Cenovo veľmi výhodné ubytovanie v centre Púchova.
Zuzana H.
Dobrý pomer kvality a ceny...
Karel K.
Vstricne prostredi, tichy penzion. Prijemny osmidenni pobyt.
Andy A.
Pekný útulný penziónik s dobrým vybavením a veselým majiteľom...
Možnosti v okolí penziónu
Mestské divadlo
Množstvo barov
Reštaurácie a fast food
Mestský park
Kaviarne
Turistika
Športovanie
Nemocnica
Príroda

Korona D&V, s.r.o.

Štefánikova 828/14
020 01 Púchov
Slovensko

Korona D&V, s.r.o.

Štefánikova 828/14
020 01 Púchov
Slovensko